вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 58

Сообраќајка на патот Куманово-Крива Паланка

policiska-lenta4-640x480_0

Последни вести

Утрово се случи сообраќајна несреќа на патот Куманово- Крива Паланка.

Засега нема информации дали во сообраќајката има повредени или е причинета само материјална штета.

Патот засега е затворен за сообраќај.

Од МВР за НатПрес ја потврдуваат информацијата и додаваат дека увидот сеуште трае.

Повеќе детали се очекуваат за подоцна.

Најчитани вести