четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 56

Сообраќајка во битолско, три лица повредени

policiska kola

Поврзани вести

Tри лица се повредени во сообраќајна несреќа која што се случила попладнево на патниот правец Ресен- Битола.

Автомобилот, според првичните информации, излетал од патот, а лицата кои што биле внатре биле пренесени во болница.

Увидот од полицијата ќе ги открие причините на оваа сообраќајна несреќа.

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести