вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ФОТО: Сообраќајка во Центар, едно лице повредено

soobrakajka gradska

Поврзани вести

Два автомобила се судрија попладнево во непосредна близина на Градска болница, по што едно лице е повредено.

Во судирот, кој што се случил околу 13,30 часот,учествувале Лада Самара, упраувано од М.А. (1995) и Пежо управувано од С.С. (1960).  и двете со скопски таблички.

Повеќе детали полицијата најави за подоцна.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести