сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Сообраќајка во Лисиче, загина 22 годишно момче

soobbbbb-500

Последни вести

Сообраќајна несреќа во која животот го загуби 22 годишно момче се случила попладнево на локалниот пат од Долно кон Горно Лисиче.

Несреќата се случила кога 22-годишниот Александар Ѓ. управувајќи со автомобил Југо, удрил во дрво.

Момчето со Итна медицинска помош било пренесено во болница каде им подлегнало на повредите.

Полицијата на местото на несреќата извршила увид.

Најчитани вести