понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 30

Сообраќајка во Охрид, загина пешак

Убил човек па молел да го извадат демонот од него

Убил човек па молел да го извадат демонот од него

Последни вести

Уште една трагедија ја потресе Македонија.Околу осум часот на улицата „15-ти Корпус“ во Охрид се случила сообраќајна незгода во која 53-годишниот С.М. управувајќи возило „Волксваген Пасат“ со охридски регистарски ознаки, удрил во пешакот Славе П.(71) од Охрид кој за жал починал на местото на настанот.

Итната медицинска помош за жал можела само да констатира смрт.

Телото на починатиот е предадено на обдукција.

Најчитани вести