сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Сообраќајот на автопатот Скопје-Велес по една коловозна лента

Во понеделник прекини во сообраќајот на патот Кичево - Охрид

Во понеделник прекини во сообраќајот на патот Кичево - Охрид

Последни вести

Сообраќајот на автопатот А-1 Скопје-Велес, во близина на манастирите, од 13:10 часот денеска се одвива по една коловозна лента, соопшти Автомотосојузот на Македонија (АМСМ)

Најчитани вести