понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Сопиште, Добри Дол и Ракотинци без вода

voda

Поврзани вести

Поради чистење на резервоари во населеното место Припор без водоснабдување ќе останат корисниците од  населените места Сопиште, Добри Дол и Ракотинци од 21 часот па се’ до завршување на работите.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести