среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 9

Сопругата на Николиќ троши богатство на облека

nikolic

Последни вести

Додека граѓаните на Србија едвај составуваат крај со крај, Драгица Николиќ, сопругата на претседателот на Србија, троши богатство на облека.

За само осум комбинации, Николиќ одвоила 15.200 евра. Бидејќи е прва дама на Србија, таа никогаш не се појавува во истата гардероба по втор пат.

 

Најчитани вести