недела, 23 јули 2017  |  Вести денес: 34

Соругот на Џенифер Анистон ја изневерувал со поранешната девојка

Ако се покажат овие шпекулации како точни, актерката ќе помине низ уште еден тежок период.

Соругот на Џенифер Анистон ја изневерувал со поранешната девојка

Соругот на Џенифер Анистон ја изневерувал со поранешната девојка

Поврзани вести

Џенифер Анистон важи за една од најубавите и најуспешни актерки во Холивуд, но и покрај професионалниот успех и сексaпилот, изгледа нема среќа во љубовта.

Убавата актерка беше долги години со Бред Пит кој ја остави поради Анџелина Џоли со која сега се во брак, а откако конечно Џенифер застана на нозе и почна да верува во љубовта повторно, доживеа уште еден бродолом.

Иако се чинеше дека и цветаат рози во бракот со актерот Џастин, Анистон го фатила на дело. Тој ја изневерил со својата поранешна девојка.

Некој постојано му ѕвонел на телефон, а тој и велел дека е негов пријател. Кога Џенифер се јавила на бројот слушнала женски глас.

Ако се покажат овие шпекулации како точни, актерката ќе помине низ уште еден тежок период.

Најчитани вести