сабота, 29 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Совршен тајминг: Сакаа „селфи“, но се шокираа!

Par-ronjenje-selfi

Последни вести

По нуркањето, млад пар решил да направи селфи фотографија откако времето се расипало и почнало да врне.

Луис Моралес безгрижно се капел со својата девојка кога одеднаш почанло да врне. Тие сакале да го забележат егзотичниот момент, но овековечиле блиска средба со гром.

Тие престојувале во Јал Ку, дел од туристичкото одморалиште Акумал во Мексико, преполно со песочни плажи.

 

 

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести