вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 40

Спасов во посета на Кичево и околината

dimespasovvv

Последни вести

Министерот за труд и социјална политика Диме Спасов денеска ќе го посети Кичево и околината.

Целта на посетата на Спасов е да изврши увид во поплавените краишта во овој регион.

Најчитани вести