петок, 21 јули 2017  |  Вести денес: 45

Спасовски побарал дипломатски пасош на вториот работен ден во МВР

oliver-spasovski-540x292_thumb_medium500_270

Поврзани вести

На вториот ден на своето работно место, Оливер Спасовски веднаш побарал да му биде изваден дипломатски пасош, дознава Press24 од полициски извори.

Според информациите на порталот, Спасовски, не сакал ниту да отиде во Министерството за надворешни работи за да го фотографираат.

Тој барал фото екипата да дојде во неговиот кабинет и таму да ја направи фотографијата.

Најчитани вести