петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 63

Спортскиот Центар „Борис Трајковски“ ќе добие два двојни тениски терени

boris trajkovski

Последни вести

Премиерот Никола Груевски ќе присуствува на пуштање во употреба на два двојни тениски терени во Спортскиот Центар „Борис Трајковски“.

Почетокот на настанот е предвиден за 13:30 часот.

Најчитани вести