сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 23

Србија: 12 деца во основно училиште изгубиле свест

ucilnica-praznaa

Последни вести

Во местото Шајкаш во близина на Тител, Србија во основно училиште 12 деца изгубиле свест, пишува српски „Курир“.

За сега не се знаат причините поради што дошло до губење на свест. Порталот најавува повеќе информации подоцна.

 

Најчитани вести