четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Србија: Момче уби маж кој барал орално да го задоволи

Го убил зошто барал орално да го задоволи.

Policija2-4-

Поврзани вести

Хорор во српскито град Крушевац, малолетник уби маж

Како што пренесуваат српските медиуми 16- годишно момче  е осомничено дека убило 55-годишен маж кој од негп барал орално да го задоволи.

Телото на 55- годишниот Јовица А.  е пронајдено утрово на старите гробишта, за што веднаш била информирана полицијата. Како што информираат од полицијата мажот подлегнал на повредите од неколку удари со метална шипка по главата.

Тој го признал убиството и навел дека мажот од него побарал орално да го задоволува, по што зел метална шипка и го удрил неколку пати по главата.

Малолетникот од порано и бил познат на полицијата.

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести