Балкан

Србија: Момче уби маж кој барал орално да го задоволи

Србија: Момче уби маж кој барал орално да го задоволи

Хорор во српскито град Крушевац, малолетник уби маж

Како што пренесуваат српските медиуми 16- годишно момче  е осомничено дека убило 55-годишен маж кој од негп барал орално да го задоволи.

Телото на 55- годишниот Јовица А.  е пронајдено утрово на старите гробишта, за што веднаш била информирана полицијата. Како што информираат од полицијата мажот подлегнал на повредите од неколку удари со метална шипка по главата.

Тој го признал убиството и навел дека мажот од него побарал орално да го задоволува, по што зел метална шипка и го удрил неколку пати по главата.

Малолетникот од порано и бил познат на полицијата.