петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 56

Србин цела година ја силувал дванаесетгодишната кума

Поврзани вести

Четириесет и едннаесетгодишен Србин цела година ја силувал дванаесетгодишната кума.

Србинот прв пат имал односи со малолетното девојче минатата година, а од тогаш постојано одел кај неа и имале секс. Врската ја открила нејзината мајка, која ги затекнала на дело.

Монструмот во полиција негирал дека ја силувал малолетничката, тврдејќи дека имале секс со нејзина согласност.

 

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести