четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 52

Сред бел ден стружанец нападнат со нож

policija36282

Последни вести

 

Во текот на вчерашниот ден во село Велешта, 27-годишниот Л.Н. го пресретнал лицето А.И. и го нападнал со нож. Повредениот веднаш бил пренесен во струшката болница каде му била укажана медицинска помош.

Полицијата трага по сторителот против кого ќе поднесе соодветен поднесок.

Најчитани вести