недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 18

Среде раскрсница тргнал наназад

korsaaa

Последни вести

Автомобилот Опел Корса настрадал откако возачот на миксер за бетон се решил среде раскрсница да стави во рикверц.

Најчитани вести