сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Средношколци претепале соученик

tepackaslik

Поврзани вести

Средношколците М.М. (17) и К.А. (16) вчера во училиштето Михајло Пупин физички го нападнале соученикот Ф.А.(15).

По преземени мерки случајот е расчистен, а на  напаѓачите им се издадени платни налози за наплата на глоба за сторен прекршок.

Најчитани вести