четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 61

Среќна 2014 година

Би сакале да Ви посакаме Среќна Нова Година исполнета со успеси, љубов и добро здравје

srekna nova godina

Поврзани вести

Пред само неколку часа и кажавме збогум на старата и возбудено и посакавме добредојде на новата 2014 година.

Екипата на Нетпрес Ви посакува во новата година да пренесете многу љубов, здравје и среќа, да ги остварите плановите кои ги замисливте за годинава, да ги доживеете сите нешта за кои старата година не ви беше погодна или доволна долга.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести