петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 46

Српска пејачка тврди дека има порно снимки од политичари

pevaljkaaa

Последни вести

Српската пејачка Наташа Шавија изјавила дека има видео снимки од речиси сите мажи со кои што имала секс, а меѓу нив се и некои функционери и политичари, пишува српски „Курир“.

– Ги снимав сексуалните односи со сите мажи со кои сум била. Не се плашам дека тие снимки би можеле да излезат во јавност, затоа што тие мажи ги немаат. Снимките ги поседувам само јас и тие се заклучени во мојот стан, рекла Шавија.

На прашањето колку такви домашни видеа поседува, таа рекла дека има вкупно 15 снимки.

Српски „Курир“ пишува дека по оваа изјава на Шавија голем број политичари се уплашени, затоа што знаат дека доколку пејачката ги објави снимките може да останат без фотелја, па се обидуваат на секој начин тоа да го спречат.

Најчитани вести