четврток, 27 јули 2017  |  Вести денес: 0

Сталоне направил селфи во Ница минута пред да налета камионот (ФОТО)

Тој во Ница пристигнал на почетокот на јули со сопругата и ќерките за да го прослави 70-тиот роденден.

сталоне

Поврзани вести

Актерот Силвестер Сталоне минута пред нападот објавил фотографија сликана на улицата каде се случи терористичкиот напад во Ница.
Славниот актер го избегнал нападот во кој загинаа 84 лица, а над 200 се ранети кога камион влета на улицата во Ница прегазувајќи се пред себе.
Сталоне објави фотографија со коментар „За жал, ова е сликано само неколку моменти пред кукавичкиот напад во Ница“.
Тој во Ница пристигнал на почетокот на јули со сопругата и ќерките за да го прослави 70-тиот роденден.
1silvester

Најчитани вести