недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Ставрески на одбележување на Глобалната недела на пари

Фото: Нет Прес

Фото: Нет Прес

Поврзани вести

Вицепремиерот и министер за финансии, Зоран Ставрески, денеска, ќе присуствува на настанот по повод одбележување на Глобалната недела на пари.

Настанот ќе се одржи во просториите на Македонска берза, со почеток во 10,45 часот.

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести