четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 2

Ставрески на работна средба со министер за труд и социјална политика

g_stavreski

Поврзани вести

Вицепремиерот и министер за финансии Зоран Ставрески утре ќе одржи работна средба со министерот за труд и социјална политика Диме Спасов.

За темите од работната средба предвидено е министрите да дадат изјава за медиумите.

Настанот е со почеток во 12 часот во Министерството за финансии.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести