недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 3

Ставрески на средби со бизнимените од Струмица и Радовиш

Вицепремиерот и министер за финансии, Зоран Ставрески, денеска ќе има работна посета на струмичко-радовишкиот регион.

stavreski 1

Поврзани вести

Во 12,30 часот, Ставрески ќе има средба со бизнис-заедницата во Струмица, а во 16,45 часот ќе има средба со  бизнис-задницата во Радовиш.

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести