недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Ставрески во посета на „Џонсон Контролс“ во Штип

stavreski

Поврзани вести

Вицепремиерот и министер за финансии Зоран Ставрески денеска ќе ја посети фабриката „Џонсон Контролс“ во ТИРЗ Штип.

Настанот е со почеток во 12 часот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести