четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 51

Ставрески во посета на фабриката „Конти Хидропласт“

stavreski--500

Поврзани вести

Вицепремиерот и министер за финансии, Зоран Ставрески, денеска во Гевгелија ќе ја посети фабриката Конти Хидропласт.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести