петок, 21 јули 2017  |  Вести денес: 0

Штета е да не пробате ваков секс

seks2

Поврзани вести

Веројатно најголем дел од нас имаат некои тајни желби кога сексуалниот живот е во прашање.Еве го пописот на желби и фантазии кои би сакале да ви се исполнат. За оние кои се во брак доцна им е за секс за една ноќ. Но за оние слободните, еве листа на сексуални искуства кои треба да ги доживеете пред да бидете во брак:

Секс на јавно место

Секс во најмрачниот ќош во кино, во парк, автомобил, на море на преполна плажа. Практикувајќи ваков секс морате да бидете дискретни и никако не смеете да предизвикате сомнеж.Бидете внимателни спрема другите.

Играње улоги

Сакате да бидете невина девојка која ја сопрел полицаец или професорка која ќе казни непослушен студент. За потполно доживување облечете се за да ја доловите атмосферата и да се соживеете со улогите.Претворајте се нешто што не сте, можеби на почеток ќе прснете во смеење, но вреди да се обидете.

Секс за една ноќ

Попатен секс со атрактивен странец. Ова може да биде ослободувачко искуство.Опуштете се и остварете ги фантазиите со некој странец кој повеќе нема да го видите.Без емотивен багаж, без обврски. Ако сте во брак, договорете се со партнерот да се најдете во бар и без зборови имајте брз секс без зборови во хотелска соба.

Снимете куќно видео

Облечете секси долна облека и високи потпетции, поставете светло и препуштете се на уживање. Подоцна кога ќе ви биде потребна возбуда погледнете го со партнерот видеото.За да искусите снимање секс, морате да имате потполна доверба во партнерот.

Најчитани вести