вторник, 27 јуни 2017  |  Вести денес: 54

Што појадува светот? (ВИДЕО)

double-meat-breakfast

Поврзани вести

Кросани и кафе, сланина и палачинки, овошна салата, овесна каша, ориз и зеленчук, бели печива, јајца и колбаси…

Погледнете што се нуди за појадок во различни краишта на светот и размислете дали тоа е подобро од парче леб со ајвар и биено сиренце.

Најчитани вести