среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 13

Странски агенти поседуваат секс-снимки на српски министри!

На чело на пирамидата на елитни проетитутки се две жени. Едната е поранешна сопруга на еден од водачите на „земунскиот клан“, додека другата е сопруга на познат бизнисмен.

slika-tizer-3112014-1414972381-586452

Последни вести

Српската полиција почна истрага за елитната проституција  во кои учествувале познати личности од естрадниот свет. Српскиот портал  „Курир“ објави дека полицијата во текот на истрагата дошла до шокантни откритија и докази дека странски безбедносни служби поседуваат порно – снимки на познати српски дами, пеачки и водителки, како и поедини политичари, меѓу кои и министри.

На чело на пирамидата на елитни проетитутки се две жени. Едната е поранешна сопруга на еден од водачите на „земунскиот клан“, додека другата е сопруга на познат бизнисмен.

Тие две според оперативните податоци, ги доставиле компромитирачките снимки, на кои политичари од минатиот, но и од сегашниот состав на српската влада имат секс со познати естрадни личности.

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести