сабота, 24 јуни 2017  |  Вести денес: 0

Странски државјанин најден мртов во Берово

Четириесет и девет годишниот Т.Г.М. од Пловдив, Бугарија вчера бил пронајден починат во сметувачки објект во Берово.

133363420

Поврзани вести

Од полицијата информираат дека безживотното тело било пронајдено од страна на неговите колеги со кои бил дојден во Берово.

Најверојатно тој починал од природна смрт која била констатирана од лекар. Увид извршиле полициски екипи и јавен обвинител, по чија наредба телото ќе биде предадено на обдукција.

Најчитани вести