четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 59

Страотна сообраќајка: Згасна уште еден млад живот

soobrakajka

Поврзани вести

Дваесет и тригодишно момче загина во страотна сообраќајка која се случила утрово во близина на патот Демир Хисар – Битола, во близина на селото Лопатица.

Возилото марка „голф 3“ на Валентин С. (23) било пронајдено превртено покрај патот.

Најчитани вести