вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 47

Страотна сообраќајка во Србија, почина младо момче

stop-police500

Последни вести

Младо момче почина денеска во страшна сообраќајна несреќа во Србија.

Во сударот има и едно повредено лице, а лекарите прават се за да му го спасат животот.

Повќе информации за тоа како дошло до судирот се очекуваат во текот на денот.

Најчитани вести