Македонија,Крими хроника

Страшна сообраќајка кај Батинци: Четири лица се борат за живот

Страшна сообраќајка кај Батинци: Четири лица се борат за живот

Четири лица се борат за живот по тешката сообраќајка која вечерва се случила во скопско Батинци, велат очeвидци за „Прес24“.

Информацијата се уште нема потврда од полицијата.