петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 55

Страшна сообраќајка кај Батинци: Четири лица се борат за живот

soob-500

Поврзани вести

Четири лица се борат за живот по тешката сообраќајка која вечерва се случила во скопско Батинци, велат очeвидци за „Прес24“.

Информацијата се уште нема потврда од полицијата.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести