петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Страшна сообраќајка во Аеродром

Сеуште нема официјални информации за бројот на повредени лица во сообраќајката и за нивната здравствена состојба.

Страшна сообраќајка во Аеродром

Страшна сообраќајка во Аеродром

Поврзани вести

Страшна сообраќајка попладнево се случила во населбата Аеродром, објави „Прес 24“.

Сеуште нема официјални информации за бројот на повредени лица во сообраќајката и за нивната здравствена состојба.

Повеќе детали за сообраќајката подоцна.

 

soob-aer500

 

 

soob-aer2

 

 

soob-aer3

 

ФОТО: Прес 24

 

Тешка сообраќајка кај Гевгелија на пат кон Грција. Во несреќата животот го загубија мајка и две деца од Србија, семејство на старешина на српски храм.

Најчитани вести