петок, 21 јули 2017  |  Вести денес: 0

ФОТО: Страшна сообраќајка кај Рампа, едно лице го загуби животот

Страшна сообраќајна несреќа се случи синоќа во скопската населба Кисела Вода, кај Рампа. Во несреќата едно лице го загуби животот.

rampa-1-640x360

Поврзани вести

Страшна сообраќајна несреќа се случи синоќа во скопската населба Кисела Вода, кај Рампа. Во несреќата едно лице го загуби животот.

фото: Курир

фото: Курир

Несреќата се случила кого возачот на возилото марка „Лада“ удрил во „Мерецедес“ со српски регистарски таблички, при што едно лице загинало на самото место, а четворица се префрлени во Ургентниот центар и се наоѓаат во животна опасност.

фото: Курир

фото: Курир

Најчитани вести