среда, 26 јули 2017  |  Вести денес: 49

Страшна сообраќајка во Автокоманда, се судрија два камиони и автомобил

Итната медицинска помош е пристигната на самото место, но засега нема информации за повредени лица.

avtokomanda

Последни вести

Сообраќајна незгода во која учествуваа два камиони и еден автомобил, пред околу половина час се случи во скопската населба Автокоманда.

Итната медицинска помош е пристигната на самото место, но засега нема информации за повредени лица.

Сообраќајот на булеварот „Александар Македонски“ се одвива отежнато.

 

Фото: Ексклузив.мк

Најчитани вести