петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 67

Стравот ги сака луѓето што се кожа и коски. Полесно им влегува во коските.

aforizam1

Поврзани вести

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести