вторник, 3 јануари 2017  |  Вести денес: 36

String Forces објави спот за песната „Има ли“ (ВИДЕО)

string22

Последни вести

Македонската група String Forces ја започна 2017 година со ново видео за песната „Има ли“.

Тие синоќа го промовираа видеото во две верзии, каде што песната е отпеана на македонски и на германски јазик.

Погледнете го видеото:

Најчитани вести