четврток, 22 декември 2016  |  Вести денес: 36

Стрип: „Црпнатите“ втор дел

crpnatite2-640x200

Поврзани вести

„Црпнатите“ е насловот на новиот стрип кој пред извесен период го имаше своето премиерно издание.

Ова е новото продолжение на стрипот.

crpnatite1

 

Најчитани вести