петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 65

Струмичанец со нож прободел полицаец

g_noz1

Поврзани вести

А.Ј. (33) од струмичко Сушево доби кривична пријава бидејќи се обидел да убие полицаец.

За време на асистенција на медицинска екипа во општата болница Струмица пријавениот сонож му нанел повреди на полицаецот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести