вторник, 25 јули 2017  |  Вести денес: 3

Студеничани утре без вода

bez-voda

Последни вести

Утре ќе има прекин во водоснабдување во село Студеничани. Ќе се работи на промена на затварач Ф-150 мм., на потис во хидрофор Студеничани, прекинот на водоснабдувањето ќе биде од 9 часот до завршување на промената на затварачот.

Најчитани вести