вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 61

Студеничани денеска без вода

Vodovod-620x360

Последни вести

Јавното претпријатие „Водовод и канализација“ информира без вода денеска останала улицата број 1 во селото Студеничани од 13 часот, па се до санирање на дефектот.

Од претпријатието велат дека екипите работат на терен на санирање на дефектот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести