четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 34

Студентка од Белград се самоуби на факултет

policija

Последни вести

Студентка од Белград се самоубила додека била на факултет.

Таа била студентка на Филозофскиот факултет во Белград, на возраст од 26 години, а животот си го одзела утрово во 8 часот и 30 минути, откако се качила на столче и скокнала од прозорец.

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести