четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Студиото на Дадар преживеа, изгорела само рекламата

Рекламата на „Мое Студио Дадар“, поради спој, е запалена, надворешно, напиша стилистот на својот ФБ профил.

Студиото на Дадар преживеа, изгорела само рекламата

Студиото на Дадар преживеа, изгорела само рекламата

Последни вести

По објавата во медиумите дека е опожарен објектот каде што се сместено модното студио „Мое студио Дадар”, стилистот Александар Билјановски – Дадар се огласи на својот Фејсбук профил.

Рекламата на Мое Студио Дадар, поради спој, е запалена, надворешно. Ништо страшно драги мои. „Мое студио Дадар“ е недопрено. Се е во најдобар ред и функционираме супер. Благодарам за грижата – напиша Дадар.

dadar_studio

 

 

 

Најчитани вести