понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 30

Субвенции за отворање продавници за вино

vino

Поврзани вести

Владиниот портпарол, Александар Ѓеорѓиев, денеска ќе одржи прес конференција во врска со јавниот повик за субвенционирање за отворање на продавници за вино.

Пресот ќе се одржи во просториите на Владата во 11,30 часот.

 

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести