понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Судар на три возила на булеварот Александар Македонски

Причинета е само материјална штета.

soobrakajka

Поврзани вести

Три возила се судриле денеска околу 13:50 часот на булеварот Александар Македонски.

Две од возилата се од марката Мерцедес, едното со штипски, другото со скопски регистарски таблички. Третото возило е од марката Ауди А6 со велешки таблички.

Во сообраќајката е причинета само материјална штета.

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести