четврток, 22 декември 2016  |  Вести денес: 44

Шуто Оризари без вода

без вода

Последни вести

Населбата Шуто Оризари утре, од 9 часот, ќе остане без вода поради чистење и хлорирање на резервоарот.

Како што соопшти Регионалниот центар за управување со кризи, прекинот во  водоснабдувањето ќе трае до завршување на зафатот

Најчитани вести