среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Сузана Mанчиќ ja „освежи“ вагината

suzana

Последни вести

Познатата српска водителка, писателка и тв-ѕвезда Сузана Mанчиќ (59)  е позната по тоа што сака да се подмладува и разубавува, а доказ за тоа е нејзиниот негуван изглед и фактот што во шестата деценија на животот изгледа како секс бомба.

Популарната лото девојка неодамна била во Врњачка бања каде се подложила на третман на „освежување“ на вагината, пренесуваат српските медиуми.  Иако има 59 години таа решила да ги освежи интимните делови на телото и да му буде поубава на својот долгогодишен партнер, грчкиот бизнисмен Симеон Оцомокос.

– Сузана изгледа добро токму поради тоа што често оди на фризер, посетува козметичари , доктори и разни салони за убавина. Таа важи за секс симбол на својата генерација, а со оглед на тоа што сака да  целосно да се чувствува исполнета таа неодамна се подложила на третман за разубавување на интимните делови, за кој неодамна открила дека постои – открил доброупатен извор за српските медиуми.

suzana-mancic-1403371120-39502

Најчитани вести