ВИДЕО: Свадбата на Северина и Игор

Српски Блиц ексклузивно ги објави првите фотографии и видео снимка од свадбата на Северина и Игор. На нив се гледа како изгледа во моментов најпопуларната балканска двојка на нивната свадба што се одржа вчера во Белград.

severina-igor-2

На свадбата беа поканети 612 гости, меѓу кои и познатите пејачи Аца Лукас, Саша Матиќ, Горан Каран, Харис Џиновиќ, Шабан Шаулиќ итн.

Северина носеше венчаница од позната хрватска креаторка, а Игор се одлучи за класично одело.

Погледнете го видеото.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.